Contact


Ikona ORSKA biżuteriaBoutiques

BOUTIQUE ONLINE
T: 507 150 900
sklep@orska.pl
WARSAW
Mysia 3 - I floor
Mysia 3, 00-496 Warsaw
T: 48 508 547 553
mysia@orska.pl
mon-sat 10 - 20, sun 12 - 18
POKAŻ w GoogleMaps
POZNAN
Stary Browar
Półwiejska 42, 61-888 Poznan
T: 508 547 550
browar@orska.pl
mon-sat 9 – 21, sun 10 - 20
Show in GoogleMaps
ZOBACZ LOKALIZACJĘ BUTIKU NA PLANIE STAREGO BROWARU
BYDGOSZCZ
Zielone Arkady
Wojska Polskiego 1, 85-171 Bydgoszcz
T: 887 884 788
bydgoszcz@orska.pl
pn - sb 9 – 21, nd 10 - 20
Show in GoogleMaps
PALMA DE MALLORCA
Costa De Santa Creu 6, 07012 Palma De Mallorca
T: +34 633833911
palma@orska.es
Show in GoogleMaps
BERLIN
QUADRAT
Gormannstrasse 23, Berlin-Mitte
T:+49 162 534 42 44
shop@quadratshop.com
Show in GoogleMaps

Ikona ORSKA biżuteriaORSKA team

Sales & Marketing
Karolina Tylkowska
karolina@orska.pl
510 086 438
Designer
Anna Orska
anna@orska.pl
504 100 001
PR & Showroom
Ola Rusiniak
Mysia 3 - I floor
showroom@orska.pl
691 986 889
B2B
Anna Orska
anna@orska.pl
504 100 001

Ikona ORSKA biżuteriaContact us

 

Download GDPR compliant Information Clause here